Mai multe detalii despre produs
Specificații produs
| Material | Metal, cristale K9 |
| Culoare | Argintiu |
| Dimensiuni | 45cm x 7cm H 100cm (înălțimea este reglabilă) |
| Putere | 108W LED |
| Tipul de lumină | Rece, caldă, naturală |
| Tehnologie LED | Da |
| Telecomandă | Da |
| Greutate | 3 kg |
| Durată medie de viață | 30000h |
| Garanție | 2 ani |
























Recenzii
Nu există recenzii până acum.