Mai multe detalii despre produs
Plafoniera Led Baie Glossy cu design modern și elegant este o alegere excelentă pentru baia dumneavoastră. Această plafonieră este realizată din acril, un material durabil și rezistent, ceea ce o face perfectă pentru utilizarea în mediul umed al băii. Cu un grad de rezistență la umiditate, această plafonieră este protejată împotriva prafului și a apei, astfel încât să poată fi utilizată cu încredere în baia dumneavoastră.
Plafoniera Led baie Glossy are o putere max. de 48W LED ( 24W pe lumină rece, 24W pe lumină caldă și 48W pe lumina neutră). Lumina sa uniformă și plăcută asigură o iluminare optimă a întregii băi, fără a crea umbre sau reflexii neplăcute.
Specificații generale
| Material | Acril |
| Culoare | Argintiu |
| Dimensiuni | Ø40cm x H4,5cm |
| Putere | 24*2W LED |
| Tipul de lumină | Rece, caldă, neutră |
| Temperatura de culoare | 3000K -6500K |
| Tehnologie LED | Da |
| Durată medie de viață | 30000h |
| Garanție | 2 ani |
| Certificate | CE, RoHs |





















Recenzii
Nu există recenzii până acum.